Dzisiaj jest 16 sierpnia 2018, 04:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Liberator z ┼üask'a
Ogl─ůdacz
Ogl─ůdacz

Witam wszystkich,

Pierwszy raz Libero mia┼éem okazje zobaczy─ç namacalnie oko┼éo roku temu. Pierwsza jazda po mie┼Ťcie i..... sza┼é. Jest co┼Ť w nim co powoduje ┼╝e chce si─Ö takie cacko mie─ç. Sprytne auto. Prowadzi┼éem takowe z 6 os├│b na trasie licz─ůcej 50km. Daje rade!

Nasze forum przegl─ůdam od kilku miesi─Öcy a┼╝ dzi┼Ť postanowi┼éem do Was do┼é─ůczy─ç. Do rzeczy. przegl─ůdam alledrogo i inne portale. Dzi┼Ť widnieje raczej ponownie Libero V1 (jak mniemam) z ┼üaska.
Zwracam si─Ö z pro┼Ťb─ů o opini─Ö nt. tego modelu przede wszystkim te krytyczne. Warto nie warto.
Znam dw├│ch w┼éa┼Ťcicieli V2, ka┼╝dy sobie chwali. Zastanawiam si─Ö jak b─Ödzie ewentualnie ze szrotem do niego.

Z góry dziekuję, a co złe to nie ja ;)
funny bunny

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Liberator z ┼üask'a
Junior Admin
Junior Admin
Awatar u┼╝ytkownika

Dzie┼ä dobry, cze┼Ť─ç i czo┼éem!

Pierwsze primo, odno┼Ťnie tego konkretnego modelu (v.1) krytycznych informacji jest co┼Ť jakby oko┼éo po┼éowy zawarto┼Ťci tego forum. :-P

Drugie primo, odno┼Ťnie tego konkretnego egzemplarza z ┼üasku kilka uwag ju┼╝ pad┼éo w temacie za┼éo┼╝onym przez koko w tym samym dziale.

Trzecie primo, je┼╝eli auto Ci si─Ö podoba to nie ma co czeka─ç ino trza ruszy─ç po┼Ťlady i je sobie obejrze─ç, ewentualnie poprosi─ç o pomoc ludzi z klubu Wehiku┼é 4x4 ┼üask o pomacanie i zdanie relacji. Ch┼éopy ┼╝yczliwe s─ů i z pewno┼Ťci─ů pomog─ů tylko uwa┼╝aj bo one bystre jak woda w klozecie i nim si─Ö obejrzysz przerobi─ů Ci─Ö na parchomaniaka albo innego tujociarza. :mrgreen:

1. Mam, bo mie─ç chc─Ö!
2. Ci─ůgle ni mom chenci do roboty!
3. Jak mam czas to le┼╝─Ö i odpoczywam, jak nie mam czasu to tylko le┼╝─Ö!
4. Z optymizmu już się wyleczyłem, z głupoty niestety jeszcze nie!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ogl─ůdacz
Ogl─ůdacz

dzi─Öki za szybk─ů odpowied┼║.

po ciemaku jako┼Ť nie widzia┼éem ze nie ma kompletu siedze┼ä. to jest kryterium kt├│re musi spe┼énia─ç jak mi donosi pani moja :-).

mo┼╝e si─Ö gdzie poszuka taboret dla te┼Ťci├│w ; ) haha

pozdrawiam all
funny bunny[/code]

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Junior Admin
Junior Admin
Awatar u┼╝ytkownika

Najwa┼╝niejsze fotele s─ů w pierwszym rz─Ödzie bo w nich zakl─Öta jest spora cz─Ö┼Ť─ç frajdy z posiadania liberatora. Pono─ç w przyrodzie wyst─Öpuj─ů te┼╝ nieobracane wi─Öc trzeba sprawdzi─ç jak jest w tym konkretnym egzemplarzu i czy sam mechanizm dzia┼éa prawid┼éowo. Pozosta┼ée kanapy to piku┼Ť, mo┼╝na dobra─ç z filetowanego osobnika. Inna sprawa, ┼╝e jak masz wi─Öcej cm od przeci─Ötnego japo┼äca to ta ┼Ťrodkowa kanapka jest troch─Ö upierdliwa w codziennym u┼╝ytkowaniu. Swoj─ů choler─Ö do┼Ť─ç cz─Östo demontuj─Ö i mam wtedy zdecydowanie lepszy dost─Öp do ┼Ťrodka auta.

1. Mam, bo mie─ç chc─Ö!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus
Liberatorus

w temacie koka pisalem te┼╝ ┼╝e jakby co kanape mam na sprzeda┼╝,oraz wiele innych :-D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ogl─ůdacz
Ogl─ůdacz

dzieki za wsparcie.
własciciel mówi ze w czwartek ma przyjechać kupiec i prosił żeby go nie sprzedawal. zadzwonie w czeartek i się dowiemy czy to nie chwyt marketingowy.

Odszukam posty "koko".

i kanapa jest ponoc wyci─ůgnieta aby ┼éatwiej by┼éo za┼éadowa─ç liberatora.
pozdro!
fb

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Junior Admin
Junior Admin
Awatar u┼╝ytkownika

funny bunny pisze:
Odszukam posty "koko"

Tutaj!

1. Mam, bo mie─ç chc─Ö!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ogl─ůdacz
Ogl─ůdacz

Niuftia,

Dzi─Öki za link.

A teraz mi się przyznać proszę kto z Zielonej Góry przyjechał do Łaska po Libero???
:evil:

Teraz musz─Ö podzieli─ç losy KOKO i szuka─ç a┼╝ znajd─Ö co┼Ť dla siebie :-/
Mam troch─Ö urlopu do wykorzystania wi─Öc mo┼╝e kto┼Ť by mia┼é ze mn─ů przewietrzy─ç si─Ö w g┼é─ůb starego kontynentu w poszukiwania Libero dla siebie albo dla zabicia czasu :mrgreen: ?

FB

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Moderator
Moderator

funny bunny pisze:
A teraz mi się przyznać proszę kto z Zielonej Góry przyjechał do Łaska po Libero???

Łasku ;-)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus
Liberatorus

No dobra w końcu i tak się będe musiał ujawnić

TO BYŁEM JA !!!

Przykro mi kolego (ale nie za bardzo :mrgreen: )

Poza tym to pewnie kolega prubował podbić cene :evil: a tu ni huhu !!

Tak czy inaczej Libero jest ju┼╝ w Zielonej ! :mrgreen: .

Ps. ogl─ůda┼éem Libero z zielonej g├│ry takie bez t┼éumika sta┼éo ostatnio na alledrogo jak by kogo┼Ť interesowa┼éo moge zda─ç relacje

pozdrawiam

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Gratuluje zakupu
prosz─Ö o fotorelacje i opowie┼Ť─ç od pomys┼éu do dnia dzisiejszego

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ogl─ůdacz
Ogl─ůdacz

prolib pisze:
Przykro mi kolego (ale nie za bardzo :mrgreen: )
Poza tym to pewnie kolega prubował podbić cene :evil: a tu ni huhu !!
pozdrawiam

wrrr
ni bym ┼Ťmia┼é podbija─ç cen─Ö. Nawet do weekendu bym si─Ö nie wybra┼é.

No to pi─Öknie! Fajny? :-/ Zadbany? R├│wnie┼╝ przychylam si─Ö do pro┼Ťby "koko" o zdanie relacji transakcji kupna-sprzeda┼╝y.
Jak wygl─ůda nap─Öd i w jakim jest realnym stanie silnik i nadwozie? Pytam bo co┼Ť chyba dla siebie namierzy┼éem tylko teraz nie mam czasu si─Ö wyrwa─ç.
co┼Ť

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Junior Admin
Junior Admin
Awatar u┼╝ytkownika

To co┼Ť mo┼╝na wzi─ů─ç bez zagl─ůdania pod mask─Ö za 3 polskie tysie. Jak na sztuk─Ö za >2k euro to za bardzo poobijany i podrdzewia┼éy jest.

1. Mam, bo mie─ç chc─Ö!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Moderator
Moderator

Za tak─ů kas─Ö to ja swojego oddaj─Ö od r─Öki i to jeszcze z assistance na p├│┼é roku :lol:
Do tego dokładam pełny bak benzyny i gazu, wór marchwi i psa rasy kundel :-P

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus
Liberatorus

Relacja hmm ok !

Tak wi─Öc pomys┼é na libero pojawi┼é si─Ö stosunkowo dawno ale zawsze co┼Ť zawsze nie tak zawsze co┼Ť innego, jednak doj┼╝a┼éem, przemy┼Ťla┼éem obudzi┼éem si─Ö rano pewnego pi─Öknego dnia z mysl─ů ja chc─Ö i h..!!!

Założenia to libero v1 w miare sprawne na start i najlepiej z szybkami w dachu
No to szukam najpierw lokalnie - lipa
No to szukam w kraju – lipa
No to szukam w reichu w końcu mam blisko - dla odmiany lipa albo cena zaporowa

No nic jestem czujny i sprytny napewno co┼Ť wy┼éapie , czekam pilnuje o jest , ooo w Zielonej G├│rze no to dzwonie ,jade ,biore hee dzwonie nie ma go┼Ťcia na miejscu b─Ödzie za kilka dni . Dzwonie za kilka dni ok mo┼╝na przyjecha─ç , wchodze na plac jest brrr no nie ma szybek ale no dobra ogl─ůdam ogl─ůdam no sza┼éu nie robi mlaskam mlaskam patrze nie wierze nie ma 4WD ok dzi─Ökuje 100 lat do widzenia.

I nagle TADAU jest og┼éoszenie libero 1992 bia┼éo srebrny i te szybki no o to chodzi cena akceptowalna , port macie┼╝ysty ┼üask heee gdzie to k... jest google maps o w morde 330 km. Momentalna analiza , rachunek sumienia dobra dzwonie : aktualne? – aktualne , jezdzi? – jezdzi nap─Ödy dzia┼éaj─ů ? – dzia┼éaj─ů no dobra b─Öde w poniedzia┼éek .
Wyjazd planowany na 11 rano (wrobi┼éem fatera) niestety ojczulek zabaniaczy┼é w firmie i wyjechali┼Ťmy o 14 jedziemy jedziemy jedziemy (nie nawidze jezdzi─ç po Polsce ) dojechali┼Ťmy , le┼Ťnicz├│wka w ┼Ťrodku niczego , klasyczny gajowy, ogl─ůdam no ok na zdj─Öciach troche lepiej wygl─ůda┼é ale nie jest zle dobra biore umowa , siano wyp┼éacone, ojciec gada z gajowym o starych rowerach czy cholera wie o czym . Od rana napier... mnie z─ůb prawa dolna 8 w le┼Ťnicz├│wce z 30 stopn morde mi rozszadza nie no wychodze na mr├│z ide zagrza─ç libero odpalam czekam czekam a tu nagle para buch bydle sie zagotowa┼éo i wywali┼éo p┼éyn co jest !!!! lesniczy co jest !!! leszniczy nie wie !!! ju┼╝ si─Ö robi nerwowo , le┼Ťniczy grzej wode zalejemy go jeszcze raz pare minut, para buch to samo no nie takim autem to ja do domu nie wr├│ce , le┼Ťniczy zaczyna si─Ö slizga─ç ┼╝e on nie wiedzia┼é ┼╝e to pierwszy raz ,┼╝e on to naprawi , ┼╝e on zadzwoni przeprasza i wogule wogule blabla.
No nic wr├│ci┼éem z woja┼╝y o 1 w nocy z bulem z─Öba na─çpany ketonalem lzejszy o 4 st├│wy za paliwo i ┼╝arcie, z┼éy i rozczarowany – lipa!!!!

We wtorek znowu 3 st├│wki w plecy za kana┼éowy remont dolnej prawej 8 
┼Üroda ko┼éo po┼éudnia telefon – le┼Ťniczy dzwoni ┼╝e libero naprawione , ┼╝e termostat si─Ö rozsypa┼é , ┼╝e jaki┼Ť mechanik go wywali┼é i auto si─Ö nie grzeje zala┼é p┼éynem i jest ok , i jak chcem dalej to przyje┼╝dza─ç i zabiera─ç .

Hmm my┼Ťle to moje libero jade nie ma co czeka─ç , um├│wi┼éem si─Ö na czwartek.
Czwartek 6 rano wyjazd tym razem z kole┼╝k─ů , kobiecie zdefraudowa┼éem (w sumie moj─ů ) turboekonomiczn─ů skode felicje w gazie (nie ma g┼éupich m├│j velsatis ┼╝┼éopie rope wiadrami) i wio spowrotem na ┼üask . Jedziemy , jedziemy, jedziemy i...dojechali┼Ťmy . Odpalamy libera i z nie dowierzaniem czekamy no dzia┼éa nie grzeje si─Ö , ale jest zonk le┼Ťniczy nie zainwestowa┼é 20 z┼é w nowy termostat i auto nie dogrzewa , matko boska na dworze – 14 a ogrzewanie lekko chucha ciep┼éym , no dobra b─Ödziemy improwizowa─ç . Kolejny zonk nie ma jakiej┼Ť zaslepki plastyku zas┼éaniaj─ůcego reflektor od ┼Ťrodka pod kierownic─ů wieje na przestrza┼é pizga na maksa ale nic jedziemy i ju┼╝ . In plus dla le┼Ťniczego , ┼╝e w ramach zado┼Ť─çuczynienia odpali┼é nam siate kie┼ébasy z dzika ca┼ékiem ca┼ékiem.

Ok jade , Felicja cisnie za mn─ů 30 km no nie da si─Ö noga mi zaraz odpadnie z zimna ,halt orlen i modyfikacje upycham pod kierownic─ů co si─Ö da szmate do szyb ze skody tyln─ů gumow─ů wycieraczke nawet reklam├│wke od tej kie┼ébachy z dzika , jade troche lepiej ju┼╝ mi przynajmniej snieg nie wpada do kabiny no ale 50 km halt statoil konieczna modyfikacja ch┼éodnicy auto nie dogrzewa ci─ůgiem idzie na ssaniu no zbankrutuje na bene tekturka od ┼╝ubra w puszce troche ta┼Ťmy izolacyjnej przes┼éona na ch┼éodnice zrobiona jade .
┼Ürednia temperatura si─Ö podnios┼éa nawet co┼Ť tam ogrzewanie dzia┼éa jade, jakie┼Ť miasto ┼Ťwiat┼éa korek i telefon ze skody stary gotujesz si─Ö o w morde zjazd na pobliski parking i zagwozdka co jest! para buch te same symptomy co w poniedzia┼éek no ale jak z 60 km by┼éo ok i nagle znowu zdech┼éo , niemo┼╝liwe. P─ůczek kierowca skody zag─Öszcza temat ┼╝e wracamy do lesniczego , ┼╝e oddajemy. NIE!! Ide na poblisk─ů stacje kupi─ç p┼éyn o jest OOO 84 z┼éoty za pi─ůtka borygo hee NIE !! Ide do pobliskiej biedry dwie pi─ůtki mineralnej 3.20 pln to jest cena ok, wracam do auta , zonk nie ma lejka , dobra improwizacja mamy koszulke od umowy kupna , koszulka w tr─ůbke i lejemy pije pije dobra nie pije ful odpalam jest ok dusze jak warjat w─ů┼╝ co z termostatu wychodzi i nagle bulgot zassa┼éo wchodzi jeszcze prawie dwa litry wody bydle si─Ö dopiero odpowietrzy┼éo zamykam jedziemy . Przy manewrach przy w─Ö┼╝u oczywi┼Ťcie musia┼éem u┼éama─ç konektor od czujnika temperatury , tak wi─Öc wskaza┼ä na zegarach nie mam ale jade nawiew na szyb─Ö co┼Ť tam chucha wi─Öc obieg jest . No i jedziemy jedziemy kilka zmian wymuszonych wych┼éodzeniem organizmu ale jest ok libero ci─ůgnie jak szalone .
Dodam , ┼╝e 30 km przed celem zatrzyma┼é mnie patrol drog├│wki nie mieli si─Ö czego doczepi┼Ť to wlepili mi 50 za brak trujk─ůta ale kij im w oko dojecha┼éem o w┼éasnych si┼éach trwa┼éo to 7 godzin na 330 km ale subaru wko┼äcu na moim warsztacie 

Co do opisu auta to b─Ödzie inny artyk├│┼é i jaka┼Ť fotorelacja !!

Je┼Ťli kto┼Ť to ca┼ée przeczyta┼é to podziwiam !!!

Subaru chyba po takich akcjach mi si─Ö nale┼╝y !!!
pozdrawiam

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]