Dzisiaj jest 18 pa藕dziernika 2019, 08:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: Liberek z Ostrowi Maz
Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

Witam Szanowne Kole偶e艅stwo,
Ostatnio pojawi艂 si臋 taki szkrab
https://sprzedajemy.pl/subaru-libero-4x ... nr59508857

jako, 偶e to jest blisko ode mnie to planuj臋 si臋 w sobot臋 kopsn膮膰 i obejrze膰, ale mam pytanie do czanownych koleg贸w - go艣膰 nie zaszala艂 z cen膮? 6300
w 艣rodku go艂y - kupa kasy do w艂adowania
dzi臋ki za info
marianesco

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Tytu艂: Re: Liberek z Ostrowi Maz
Starszy Liberatorus
Starszy Liberatorus

Troche sporo jak na najubozsza wersje, i to bez siedzen z tylu. Jesli nie przegnity i nie brakuje Ci szklanego dachu to moze byc ciekawy, ale gosc chce sporo. Na olx jest zielony do roboty za 3kpln, ale najbogatsza wersja i z hakiem. Ale faktem jest ze jesli zamierzasz odbudowac to budzet jest nieograniczony, dobrze znalezc zadbany egzemplarz-dzis to mission almost impossible.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

to co powiedzia艂 tremba. nic dodac nic uj膮膰.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

Dzi臋ki za b艂yskawiczn膮 odpowied藕.
Prosi艂em o pomoc a nawet dzie艅 dobry nie powiedzia艂em - jak mama uczy艂a - buc ze mnie:)
zatem dzie艅 dobry, Maniek po 40-stce - kiedy艣 i dzisiaj aktywny forumowicz i fascynat vespy i og贸lnie motoryzacyjnej w艂oszczyzny..
Pomys艂 na Liberka przyszed艂 jaki艣 czas temu, my艣l臋 te偶 o piaggio porter. Plan jest taki 偶eby co艣 kupi膰 w dobrej cenie, zrobi膰 na delikatnego kamperka zachowuj膮c w艂a艣ciwo艣ci do codziennej jazdy. Niestety jestem motoryzacyjno-manualnym imbecylem i wszystko b臋d膮 robili ludzie, kt贸rym b臋d臋 musia艂 p艂aci膰. Mam niedrogiego typa od blacharki i mojego koleg臋 co buduje kampery, co do mechaniora to licz臋 偶e kt贸ry艣 z koleg贸w podpowie zaufanego.
reasumuj膮c obecnie na rynku s膮 2 - ten z ostrowi na 6 tys. i ten z podkarpacia za 3 tys. - spiny absolutnie nie mam, kupowa膰 czy spokojnie szuka膰 ...
pozdro

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Starszy Liberatorus
Starszy Liberatorus

Gdzies po necie przewija sie jeszcze czerwony z poludnia kraju, wystawiony za 7,5 kpln, zrobiony wlasnie na kamperka. Drogo, ale jak zdrowy i takiego szukasz to czesc roboty Ci odpadnie. Chyba ze z Wysp sciagniesz Sambara kampera fabrycznego. Zastanawialem sie kiedys nad tym bo mial automat, klime, i nawet umywalke :shock: . Mysle ze do tych predkosci z jakimi sie porusza nawet nie trzeba by bylo przekladac.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Z ca艂ym szacunkiem ale jak nic nie d艂ubiesz to szukaj portera. 艢wi臋ty spok贸j z cz臋艣ciami itp. Remont ka偶dego Liberka w warsztacie to kupa forsy. To na ten moment auto dla d艂ubaczy. Za 10 lat dla ludzi z grub膮 kas膮. Takie fakty. Analogia do Fiata 600 multipla moim zdaniem. Fiaty obserwuj臋 od 2000 roku i tak si臋 z nimi sta艂o.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Aha nie wiem czy znacie ale jest jeszcze taka firma Romahome kt贸ra robi campery na maluchach typu Citroen Visa Bedford Rascal czy Hijet albo Carry. Jaki艣 czas temu by艂 taki Carry na Allegro w dobrej cenie.
Wpiszcie w wyszukiwark臋 Carry Romahome albo Rascal Bambi. Czad. W weekend jedziesz na dzia艂k臋 a w poniedzia艂ek stawiasz budk臋 na n贸偶kach i masz pickupa do pracy ;)
Co s膮dzicie?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Starszy Liberatorus
Starszy Liberatorus

Petarda :-). Ale w sumie chyba wole Liberko jakie jest-wszedzie sie zmiesci, a spac mozna awaryjnie bez problemu. Poza tym jakos kampery mi jeszcze nie podchodza, pewnie musze dojrzec :mrgreen:

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

To prawda. Wsz臋dobylskie busiki te偶 bardziej do mnie przemawiaj膮 ni偶 kampery dlatego najbardziej podoba mi si臋 projekt kolegi barkasa:
https://m.youtube.com/watch?v=8qHvE_BTYmU

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

Wygl膮da na to, 偶e sta艂em si臋 posiadaczem tego偶 libero :D
Ch臋tnie o nim opowiem, ale to ju偶 na facebooku - tylko niech mnie kto艣 w ko艅cu przyjmie :(
Nazywam si臋 na fb: Normalny Cymelek

Pozdrawiam

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Starszy Liberatorus
Starszy Liberatorus

Napisz tez cos tutaj, w koncu nie kazdy trzyma twarz w ksiazce :-). No i powodzenia w dlubaniu.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

och, to biedni s膮 ci, kt贸rzy nie trzymaj膮 - bo zdaje mi si臋, 偶e ksi膮偶kowa grupa dzia艂a znacznie pr臋偶niej.
Jak b臋d臋 wiedzia艂 cokolwiek wi臋cej i si臋 za to porz膮dnie zabior臋 za艂o偶臋 sw贸j temat - osobi艣cie zdecydowanie wol臋 forum i porz膮dek tutaj panuj膮cy

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]