Dzisiaj jest 16 lipca 2018, 01:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: Moje Liberko V1 niestety na sprzeda偶
Nowicjusz
Nowicjusz

Niestety Moje Liberko na sprzeda偶, dla forumowicz贸w jaka艣 zni偶ka si臋 znajdziehttp://allegro.pl/subaru-libero ... 72972.html

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Tytu艂: Re: Moje Liberko V1 niestety na sprzeda偶
Nowicjusz
Nowicjusz

Dla zainteresowanych , moje Liberko niestety sprzedane .

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Mam nadzieje 偶e ma dobry nowy domek. Dok膮d pojecha艂?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

czyli odjecha艂 z 呕贸艂kiewskiego...

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

Witajcie!
Subarek pojecha艂 ze mn膮, jego nowym przyjacielem na Podkarpacie w okolice Krosna. B臋dzie teraz oddycha艂 czystym, wiejskim powietrzem, spa艂 pod stodolanym dachem otoczony przez gromad臋 m艂odocianych fan贸w (od rana nie mog臋 dzieciak贸w z niego wygoni膰 :lol: ).
Z g贸ry przepraszam koleg臋, kt贸remu to auto buchn膮艂em z przed nosa, ale szczerze, 偶alu z tego powodu nie wyra偶臋, a wr臋cz odwrotnie :-P - par臋 dni temu straci艂em w ten spos贸b szans臋 na 艂adnego legaca jedynk臋, wi臋c znam ten b贸l...
Subarka uje偶d偶am 艂adnych par臋 ju偶 latek, by艂y legace starsze i m艂odsze, i im m艂odsze auto tym podziw dla marki mala艂, dlatego taki wyb贸r. Liberka w zasadzie nie zna艂em, oczywi艣cie tli艂o si臋 od lat takie ukryte marzenie, a teraz pod wp艂ywem chwili po prostu si臋 spe艂ni艂o..
Ten konkretny egzemplarz jest bardzo rokuj膮cym na przysz艂o艣膰, p贸ki co mamy par臋 zimowych miesi臋cy na zapoznanie si臋,a wiosn膮, p贸jdzie do piachu :-) .
Plan zak艂ada wypiaskowanie i wyspawanie tego co trzeba, konserwacj臋 i zapomnienie o rudej ju偶 na zawsze. za ewentualne regulacje silnika/ga藕nika i inne drobne mechaniczne mankamenty w zasadzie ju偶 si臋 wzi膮艂em...
Rzeczy takie sam ogarniam - nic tak nie wi膮偶e silnie cz艂owieka z pojazdem jak godziny sp臋dzone w kanale i krzesane iskry... ;-)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

przemm pisze:
B臋dzie teraz oddycha艂 czystym, wiejskim powietrzem, spa艂 pod stodolanym dachem

M贸j z kolei przyjecha艂 ze wsi, ma艂ego miasteczka (bez obrazy!!!) do miasta. Te偶 mu b臋dzie dobrze :-D

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

A no bawcie si臋 dobrze :mrgreen:

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

przemm pisze:
Witajcie!
Subarek pojecha艂 ze mn膮, jego nowym przyjacielem na Podkarpacie w okolice Krosna. B臋dzie teraz oddycha艂 czystym, wiejskim powietrzem, spa艂 pod stodolanym dachem otoczony przez gromad臋 m艂odocianych fan贸w (od rana nie mog臋 dzieciak贸w z niego wygoni膰 :lol: ).
Z g贸ry przepraszam koleg臋, kt贸remu to auto buchn膮艂em z przed nosa, ale szczerze, 偶alu z tego powodu nie wyra偶臋, a wr臋cz odwrotnie :-P - par臋 dni temu straci艂em w ten spos贸b szans臋 na 艂adnego legaca jedynk臋, wi臋c znam ten b贸l...
Subarka uje偶d偶am 艂adnych par臋 ju偶 latek, by艂y legace starsze i m艂odsze, i im m艂odsze auto tym podziw dla marki mala艂, dlatego taki wyb贸r. Liberka w zasadzie nie zna艂em, oczywi艣cie tli艂o si臋 od lat takie ukryte marzenie, a teraz pod wp艂ywem chwili po prostu si臋 spe艂ni艂o..
Ten konkretny egzemplarz jest bardzo rokuj膮cym na przysz艂o艣膰, p贸ki co mamy par臋 zimowych miesi臋cy na zapoznanie si臋,a wiosn膮, p贸jdzie do piachu :-) .
Plan zak艂ada wypiaskowanie i wyspawanie tego co trzeba, konserwacj臋 i zapomnienie o rudej ju偶 na zawsze. za ewentualne regulacje silnika/ga藕nika i inne drobne mechaniczne mankamenty w zasadzie ju偶 si臋 wzi膮艂em...
Rzeczy takie sam ogarniam - nic tak nie wi膮偶e silnie cz艂owieka z pojazdem jak godziny sp臋dzone w kanale i krzesane iskry... ;-)

Czyli dobrze trafi艂:) to dobrze bo Jarkowi naprawd臋 ci臋偶ko by艂o z nim si臋 rozsta膰.

Plany z piaskowaniem zacne. Ja ze swoim w艂a艣nie robi臋 to samo. Blacharka ju偶 zrobiona teraz zdj臋cie z ramy piaskowanie i mnostwo prac konserwacyjno meczanicznych.
Ps widz臋 偶e wszystkie dzieciaki kochaj膮 ten w贸z:)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

Ja lada dzie艅 zjad臋 z najazd贸w po takiej operacji du偶ym autobusem (Chrysler Town&Country), jego m臋cz臋 od maja, ale by艂o przy tym du偶o roboty - ca艂kowita wymiana prog贸w, spawanie ubytk贸w do艂u karoserii i wieeele innych, tym bardziej 偶e piaskowanie auta 20 cm nad g艂ow膮 nie nale偶a艂o do przyjemno艣ci, ale jako艣 da艂o rad臋, szkoda 偶e nadchodzi zima, bo mnie korci ju偶 remont ma艂ego autobusika.
ps. Mia艂o to by膰 autko dla 偶ony, ale teraz ju偶 zaczynaj膮 si臋 dyskusje kt贸re z nas jakim autobusem b臋dzie je藕dzi艂o :lol:

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]