Dzisiaj jest 18 grudnia 2017, 09:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: WSZYSTKIE CZE艢CI DO LIBERO . 100% Krak贸w
Nowicjusz
Nowicjusz

Poniewa偶 na razie odk艂adam zakup auta postanowi艂em sprzeda膰 wszystkie cz臋艣ci z libero V 1. :cry:

Mam wszystko poza budk膮 ,ram膮 i piastami .Wiele cz臋艣ci jest dublowanych- bo swoje auto rozebra艂em ca艂kowicie a mia艂em te偶 spor膮 ilo艣膰 zapasowych.Mam te偶 troch臋 w艂asnych dodatk贸w na zam贸wienie - np drabinka na tylna klap臋 .

Mam silnik i osobno skrzyni臋 w idealnym stanie, wszystkie szyby, t艂umiki i kilka misek olejowych ro偶ne stany.Siedzenia kolor niebieski w kratk臋.Pi臋kne opony zimowe na d臋tkach 10mm -13cali z stalowymi felgami od nissana.
Z uwagi 偶e cz臋艣ci s膮 poza Krakowem w wynaj臋tym pomieszczeniu i musz臋 tam dojecha膰 mile widziane wi臋ksze zakupy ale wysle nawet jedn膮 艣rubk臋 jak b臋dzie potrzebna(mam wszystkie :-D .Cz臋艣ci s膮 zapakowane i posiadam zdj臋cia wszystkiego kt贸re by艂y robione w trakcie ich pakowania.Mile widziany odbi贸r osobisty(Polska jest ma艂a)a szyb wola艂bym nie wysy艂a膰.Kupujesz od osoby kt贸ra posiada艂a libero V 1 oraz libero V 2. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zapraszam do zakup贸w. tel 534179725 e-mail sprzedawca12@interia.pl

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]