Dzisiaj jest 19 wrze艣nia 2018, 16:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: JAROBARO WITA
Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

witam wszystkich jestem Jarek i mieszkam z rodzink膮 w Warszawie, jestem na etapie poszukiwa艅 mojego cude艅ka liberatorka od ponad p贸艂 roku, ale jak k膮偶dy z was wie ci臋zko z tym, ale ja licze na cud. autko bedzie jako drugie w rodzinie na wyjazdy na rybki i przejazdzek weekendowy, intersuje si臋 karawaningiem i smigam autem z przyczep膮 kempingow膮, wi臋c Libero b臋dzie autem zabawka- skarbonk膮 kt贸ra tez bede uzywa艂 do pracy i jako jezdz膮cej reklamy, jakby kto艣 co艣 wiedzia艂 o libero V2 do sprzedania w dobrym stanie bo w bardzo dobrym jak juz sie zd膮zy艂em zorientowa膰 nie istnieja to chetni tak膮 informacj臋 przygarn臋. pozdrawiam Jarobaro

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Tytu艂: Re: JAROBARO WITA
Moderator
Moderator

jarobaro pisze:
witam wszystkich jestem Jarek i mieszkam z rodzink膮 w Warszawie, jestem na etapie poszukiwa艅 mojego cude艅ka liberatorka od ponad p贸艂 roku, ale jak k膮偶dy z was wie ci臋zko z tym, ale ja licze na cud. autko bedzie jako drugie w rodzinie na wyjazdy na rybki i przejazdzek weekendowy, intersuje si臋 karawaningiem i smigam autem z przyczep膮 kempingow膮, wi臋c Libero b臋dzie autem zabawka- skarbonk膮 kt贸ra tez bede uzywa艂 do pracy i jako jezdz膮cej reklamy, jakby kto艣 co艣 wiedzia艂 o libero V2 do sprzedania w dobrym stanie bo w bardzo dobrym jak juz sie zd膮zy艂em zorientowa膰 nie istnieja to chetni tak膮 informacj臋 przygarn臋. pozdrawiam Jarobaro

Kto tam kolejk臋 spo艂eczn膮 oczekuj膮cych na dobre Liberko obs艂uguje... wpisa膰 Jarobara na 712. miejscu! he he he...
Witamy w gronie motoryzacyjnych odkleje艅c贸w. Powodzenia w poszukiwaniach. Czasem zdarza si臋 trafienie, nie zra偶aj si臋.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

Witamy Jarobaro, a przy okazji zapraszamy na grup臋 fb- Subaru Libero Polska, gdzie to obydwaj si臋 udzielamy;)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

fotohit@gmail.com pisze:
Witamy Jarobaro, a przy okazji zapraszamy na grup臋 fb- Subaru Libero Polska, gdzie to obydwaj si臋 udzielamy;)

jestem zalogowany i poszukuje dalej nie zrazajac sie wogole

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Moderator
Moderator

jarobaro pisze:
fotohit@gmail.com pisze:

jestem zalogowany i poszukuje dalej nie zrazajac sie wogole

Wobec konieczno艣ci bycia 艂atwo rozumianym przez innych u偶ytkownik贸w jest du偶a pro艣ba o stosowanie polskich znak贸w diakrytycznych oraz zachowanie w艂a艣ciwej interpunkcji i ortografii. Dotyczy to wszystkich u偶ytkownik贸w forum, a znajduje odzwierciedlenie w regulaminie tego偶. Dzi臋kujemy! :-)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

spokojnie damy rad臋 z t膮 pisownia, zamiast si臋 przywita膰 od razu reprypenda, i dziwi膰 si臋 偶e forum umiera ale luzik. jak si臋 pisze z telefonu to nie wiele wida膰

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Moderator
Moderator

jarobaro pisze:
spokojnie damy rad臋 z t膮 pisownia, zamiast si臋 przywita膰 od razu reprypenda, i dziwi膰 si臋 偶e forum umiera ale luzik. jak si臋 pisze z telefonu to nie wiele wida膰

Po pierwsze wita艂em Ci臋 kilka post贸w wy偶ej. Po drugie nie nale偶y myli膰 uprzejmej pro艣by z reprymend膮. Daleki by艂em od krytyki czy ocen - wystosowa艂em wszak uprzejm膮 pro艣b臋, z przypomnieniem dla wszystkich u偶ytkownik贸w.
A jak poszukiwania - obejrza艂e艣 co艣 ju偶?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

mam jednego na oku nie wiem czy tu wstawi膰 fotki do oceny przez szersze grono, czy za艂o偶y膰 nowy temat???

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Moderator
Moderator

Dawaj tutaj: viewforum.php?f=6

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]