Dzisiaj jest 19 listopada 2018, 03:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: Witam ze 艢l膮ska
Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

Witajcie,

od 1.05.2014 jestem szcz臋艣liwym posiadaczem Subaru Libero 1985 ( buda z wy偶szym dachem, silnik 1.2 na ga藕niku, naklejki na klapie E12 i Super Deluxe, generalnie bardziej pod model 1986 podchodzi, ew. jaka艣 przej艣ci贸wka, albo sporo powymieniane ) kt贸re wcze艣niej wozi艂o innego forumowicza - jastrzab0.

Ca艂y zakup jak i czas sp臋dzony do tej pory z tym pociesznym kei-van'em to p贸ki co niesamowita przygoda. Co nieco tej historii wrzuci艂em tutaj https://www.facebook.com/liberothetourist - zapraszam do zagl膮dania, nie trzeba si臋 logowa膰, no chyba, 偶e kto艣 ma ochot臋 polubi膰 lub co艣 komentowa膰 ;-)

Na t膮 chwil臋 Libero stoi rozebrane, bo chocia偶 powiedzmy jest w niez艂ym stanie blacharsko - mechanicznym, to zdarzy艂o mi si臋 ju偶 przypadkowo rozbi膰 przedni膮 szyb臋 - czeka ju偶 nast臋pna na wymian臋. Mia艂em te偶 okazj臋 dokupi膰 par臋 brakuj膮cych gad偶et贸w, wi臋c zacz膮艂em je montowa膰. W mi臋dzyczasie zacz膮艂em naprawia膰 drobne bol膮czki mojego egzemplarza oraz odnawia膰 plastiki. Do tego oczywi艣cie podstawowy serwis, olej, filtry powietrza, oleju, paliwa, przewody zap艂onowe, 艣wiece, zastanawiam si臋 jeszcze nad rozrz膮dem.

Jak sko艅cz臋, pochwal臋 si臋 zdj臋ciami ;) A p贸ki nie sko艅cz臋, b臋d臋 mia艂 pewnie troch臋 pyta艅 i pr贸艣b. Co oznacza, 偶e b臋d臋 stara艂 si臋 dowiedzie膰 jak najwi臋cej od Was, Liberomaniacy !

Ale 偶eby nie by艂o, dosta艂em te偶 troch臋 cz臋艣ci do Libero z autem, wi臋c jakby co艣 komu艣 by艂o potrzebne, mo偶na pyta膰, ch臋tnie si臋 podziel臋 je艣li tylko b臋d臋 mia艂 co艣 czego potrzebujecie.

Pozdrawiam :-)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Tytu艂: Re: Witam ze 艢l膮ska
Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus
Awatar u偶ytkownika

Witaj! Super przygoda jak na pocz膮tki z liberatorem. Oby dobrze Ci s艂u偶y艂 i by艂 inspiracj膮 do kolejnych ciekawych prze偶y膰 :-)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Tytu艂: Re: Witam ze 艢l膮ska
Ogl膮dacz
Ogl膮dacz

A dzi臋kuj臋, dzi臋kuj臋.

P.S. Czy to Ty Kolego Xud sprzedajesz swojego rozpocz臋tego-w-remoncie Libero? Z drugim na cz臋艣ci ? Bo je艣li to Ty, to wiedz, 偶e... prowadz臋 intensywn膮 rozkmin臋, czy mam na nie miejsce ! ;)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  

Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]