Dzisiaj jest 15 grudnia 2017, 14:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Bedford (carry) CAMPER :D
Administrator
Administrator
Awatar u┼╝ytkownika

Ma─çko ty paskudny optymisto .....

--- wrzucam namiot i kuchenke do baga┼╝nika :)

Endriu: mo┼╝na pomyslec o Dodge RAM 250 w wersji salonka ceny nawet rozs─ůdne ... spalanie hmmm

http://otomoto.pl/dodge-ram-van-salonka-C20134392.html

Obrazek Obrazek Obrazek

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Junior Admin
Junior Admin
Awatar u┼╝ytkownika

Dorobi┼éem si─Ö w┼éasnych do┼Ťwiadcze┼ä w kwestii spania w aucie i z ulg─ů mog─Ö stwierdzi─ç, ┼╝e podtrzymuj─Ö swoje zdanie. Na wyprawie nie jest mi potrzebny kibel z prysznicem i zlewozmywak zabudowane wewn─ůtrz auta. Wszystko to mo┼╝na zorganizowa─ç znacznie taniej w wersji rozk┼éadanej na postoju. Nie odpowiada mi te┼╝ "filozofia" campingowc├│w z wozide┼é za 100.000 euro jak─ů pozna┼éem w Maroku. Miejsca, gdzie mo┼╝na spotka─ç tych ludzi b─Öd─Ö w przysz┼éo┼Ťci omija┼é szerokim ┼éukiem. Z grona karawaniarzy najbardziej mi bliska jest koncepcja reprezentowana przez auta znajduj─ůce si─Ö na poni┼╝szej fotce zrobionej w Fez. Ten du┼╝y to emerytowany w├│z cyrkowy zakupiony przez bodaj 5-osobow─ů rodzin─Ö i jest to ich jedyny dom. S─ů w podr├│┼╝y dobre p├│┼é roku, maj─ů wi─Öc tam wszystko czego potrzeba do prze┼╝ycia, chocia┼╝ mikorfal├│wki, telewizora i pralki automatycznej brak. Ludzie z kaczki wstawili kilka desek, troch─Ö skrzynek na r├│┼╝ne bambetle, dodatkowe fotele i nic wi─Öcej. Najlepsza by┼éa para z Espace. Jechali seryjnym autem bez ┼╝adnych modyfikacji, chc─ůc i┼Ť─ç spa─ç rozk┼éadali fotele i tyle. Rzeczy poupychali w workach pod siedzeniami. Wszyscy byli za to otwarci na kontakty i mi┼éo si─Ö z nimi gaw─Ödzi┼éo. Ale moim typem auta na eksploracj─Ö zachodniej Afryki jest Kangoo (ewentualnie Partner), jakby to by┼éa jeszcze wersja Dangel (z nap─Ödem 4x4 i reduktorem) to nic wi─Öcej do szcz─Ö┼Ťcia mi nie trzeba. Chyba, ┼╝e dzieciaki b─Öd─ů chcia┼éy ze mn─ů je┼║dzi─ç, wtedy zainwestuj─Ö w pick-upa z wyprawow─ů zabudow─ů. Libero, jako auto do zada┼ä specjalnych, pe┼éni─ç b─Ödzie funkcje li tylko reprezentacyjne. :mrgreen:

Za┼é─ůczniki:
campery_3.jpg
campery_3.jpg [ 175.17 KiB | Przegl─ůdany 9318 razy ]

1. Mam, bo mie─ç chc─Ö!
2. Ci─ůgle ni mom chenci do roboty!
3. Jak mam czas to le┼╝─Ö i odpoczywam, jak nie mam czasu to tylko le┼╝─Ö!
4. Z optymizmu już się wyleczyłem, z głupoty niestety jeszcze nie!
Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Moderator
Moderator

Śliczny!
http://allegro.pl/suzuki-carry-kemping-i2627915048.html

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]