ClubSUB
http://subarulibero.org/

Użytkownicy
http://subarulibero.org/viewtopic.php?f=3&t=869
Strona 1 z 4

Autor:  Niuftia [ 8 października 2010, 14:36 ]
Tytuł:  Użytkownicy

Jak popatrzeć na listę zarejestrowanych użytkowników, to nasze forum wygląda całkiem imponująco. :shock: Niestety większość to tzw. martwe dusze. :evil: Proponuję odsiać plewy i usunąć wszystkich, którzy nie napisali co najmniej 10 postów w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Kryterium przyjęte arbitralnie ale jestem otwarty na wszelkie kontrpropozycje.

Autor:  weedel [ 8 października 2010, 14:48 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

Nie specjalnie mi się podoba kryterium :) Proponowałbym raczej odsiew ludzi, którzy na forum od pół roku nie wchodzili...

Autor:  maus [ 8 października 2010, 16:05 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

Też uważam, że kryterium powinno być wchodzenie na forum a nie pisanie postów. I limit czasowy to co najmniej rok - wielu użytkowników traktuje na pewno to forum jako żywą instrukcję serwisową.

Autor:  Niuftia [ 8 października 2010, 21:40 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

Chciałem dopisać jeszcze żeby posty były z sensem ale nie napiszę. :-P
Niech wam będzie, pół roku bez logowania i do piachu. :!:
No to głosujemy dalej czy nie widzę już sprzeciwu. :?:

Autor:  maus [ 8 października 2010, 22:30 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

Karanie użytkowników za to, że przez pół roku nie mieli na tyle poważnego problemu z autem, żeby tu zajrzeć nie kojarzy mi się zbyt dobrze.
Pamiętaj jeszcze, że forum przez parę miesięcy praktycznie nie funkcjonowało i część osób może myśleć, że strona się skończyła.
W ciągu ostatniego pół roku logowało się około 120 użytkowników, w ciągu roku 220.
Obojętnie jaki limit czasowy ustalimy proponuję najpierw wysłać maile do użytkowników, którzy się przez pół roku nie logowali i zobaczmy jaki będzie odzew.

Autor:  Niuftia [ 9 października 2010, 10:10 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

I tu już się z szanownym przedmówcą zgodzić nie mogę. Jak powiedział mi kiedyś pewien menel "mam zupełnie inną filozofię". Według mnie forum jest dla ludzi którzy chcą się dzielić swoimi doświadczeniami, utrzymywać kontakt ze znajomymi itp. klimaty. Natomiast zaglądanie tu wyłącznie w poszukiwaniu porady jak coś naprawić bo akurat się zepsuło, to mi wygląda na formę pasożytnictwa (fakt, że łagodną). Takich zapraszam do najbliższego warsztatu. Inna kategoria userów to "handlarze", którzy zarejestrowali się wyłącznie aby zareklamować swój towar. :evil: Do tego są inne miejsca w necie. Dla przykładu, na forum explorerów można zamieszczać ogłoszenia dopiero po napisaniu 50 postów w działach merytorycznych (np. "Powitalnia" się nie zalicza). Swoją drogą zastanawia mnie co kieruje człowiekiem, który rejestruje się u nas i przez 3 lata nie wykonuje żadnego postu? No bo chyba nie ciekawość świata.
I na koniec jeszcze jedna uwaga. Oczywistą oczywistością jest, że osoby z zerową liczbą postów na koncie ale udzielające się z spotach/zlotach mogą spać spokojnie. :mrgreen:

Autor:  obserwator [ 9 października 2010, 19:55 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

jeżeli mogę dwa słowa w temacie
zarejstrowałem się na forum jako miłośnik niestandardowej motoryzacji,aby mieć dostęp do informacji o tym niekonwencjonalnym typie samochodu,sam świadomie miałem dwa Fiaty Pandy I,obecnie jeżdżę Seatem Marbellą,na razie co prawda nie planuję zmiany parku maszynowego,ale kiedyś kto wie ? czy znajdzie się tutaj nadal dla mnie miejsce ? pozdrawiam pozytywnie zakręconych
Obserwator

zapraszam na naszą klubową stronę:
http://www.fiatpanda-klub.pl/

Autor:  maus [ 9 października 2010, 22:29 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

Może w takim razie jakieś głosowanie (sondaż na głównej)?
Tak przy okazji znam osobiście 2 osoby posiadające Libero i żadna z nich nie napisała nigdy postu za to często odwiedzają forum w poszukiwaniu informacji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby co pół roku zakładali nowe konto, tylko po co?

Autor:  stiopa [ 10 października 2010, 13:38 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

jeśli można, to i ja dorzucę swoje 3grosze. osobiście uważam, że pół roku bez logowania się to dobre kryterium. sam często sprawdzam co słychać, choć nie piszę za dużo. choć by z racji posiadanego modelu. uważam również, iż forum powinno się odwiedzać nie tylko w tedy gdy mamy problem z własnym autem. dzielenie się doświadczeniami powinno działać w obie strony.

p.s. pozdrawiam kol. Obserwatora. sam dość mocno chorowałem na seata terrę, jednak obsesja na punkcie tylnego napędu i ramowej konstrukcji okazała się silniejsza...

Autor:  Bartel [ 10 października 2010, 16:48 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

Nie bardzo rozumiem całej nagonki.
Czy martwe dusze to kłopot z gatunku technicznych? Ma wpływ na cokolwiek w zakresie opłat czy cuś?

Autor:  weedel [ 10 października 2010, 19:45 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

Nie, kompletnie żadnego, ale to wkurzające widzieć tylu użytkowników, myśląc: jakie nasze forum jest #@^#&#@%, a nie jest, bo jest tylko 10 użytkowników "czynnych" :)

Autor:  SunRiver [ 10 października 2010, 20:40 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

hehe , a ja kiedys poprostu wywalałem tylko tych co po rejestrcji nie aktywowali konta przez min -72H :)

Autor:  Niuftia [ 11 października 2010, 00:48 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

To nie jest żadna nagonka. Poddałem pod dyskusję pomysł wprowadzenia moderowania także listy użytkowników. Tylko tyle i aż tyle.

Autor:  weedel [ 11 października 2010, 05:56 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

KILL'EM ALL!!!

Autor:  SunRiver [ 13 października 2010, 17:15 ]
Tytuł:  Re: Użytkownicy

jestem za ... niestety niemogę zrobic zmuszajki do pisania postu :(
, ale moge ograniczyć dostep do forum na daną ilość postów np od 50 postów przegladanie forum technicznego :)

Strona 1 z 4 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/