Dzisiaj jest 23 sierpnia 2019, 07:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Czy to forum umiera jak ju┼╝ nie ma Sunrivera ?!?
VIP
VIP

Patrz─ůc na to forum odnosz─Ö wra┼╝enie ┼╝e ju┼╝ nikt nie jest zainteresowany tymi autami/forum. Moja wina te┼╝ jest oczywista bo tu dawno nie zagl─ůda┼éem. Ale nasuwaj─ů si─Ö nast─Öpuj─ůce pytania:
Czy ju┼╝ nikt nie jest zainteresowany autkiem kt├│re zaczyna by─ç po prostu legend─ů, bia┼éym krukiem i po prostu kultowe?
Czy tylko Sunriver ze swoimi pomysłami (głównie w elektronice) był motorem napędowym tej grupy?
Czy po prostu w dobie portali internetowych forum nie ma racji bytu?
Czy ludzie posprzedawali, oddali, znudziło im się to autko?

Je┼Ťli zagl─ůdacie na to forum (mo┼╝e raz na p├│┼é roku) to napiszcie jak to widzicie, jak by da┼éo si─Ö t─Ö sytuacj─Ö uzdrowi─ç bo to wdzi─Öczne autko oraz to forum prowadzone w latach ┼Ťwietno┼Ťci naprawd─Ö na poziomie i z lud┼║mi te┼╝ na poziomie nie zas┼éuguje aby pami─Ö─ç o nim zagin─Ö┼éa i umar┼éo ┼Ťmierci─ů naturaln─ů !!!
Ożywmy to forum aby było miejscem prawie takim jak 10 lat temu !!!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Czy to forum umiera jak ju┼╝ nie ma Sunrivera ?!?
Liberatorus
Liberatorus

Z ta legenda to bym nie przesadzal :-), przynajmniej nie w Polsce. Ale wlasnie jeden restauruje, tzn. staram sie-mam 3 i mam nadzieje ze jeden bedzie funkiel nowka. Na forum zagladam generalnie codziennie w nadziei na jakas aktywnosc. Niestety wiecej ostatnio o Libero jest na forum SIP-u, oprocz mnie sa jeszcze chyba 2 osoby Liberujace. A poniewaz Libero to nie jedyne Subaru jakie lubie, sila rzeczy wiecej sie dzieje na forum SIP. Jestem jak najbardziej za tym zeby dzialo sie tu wiecej, ale trzeba wziac pod uwage ze oprocz pasji ludzie maja tez obowiazki. Chcialbym zalozyc temat o swojej renowacji, ale nie bardzo jak mam to wcisnac w ramy czasowe z powodu charakteru mojej pracy. Ale bede sie staral w miare mozliwosci :-).

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Młodszy Liberatorus
Młodszy Liberatorus
Awatar u┼╝ytkownika

Na forum bywam cz─Östo-g─Östo. Nawet czasem co┼Ť napisz─Ö (patrz: Wersja zimowa).
A czasem zdarza si─Ö skorzysta─ç z wiedzy zawartej w starych postach.

PS.
Pozdrawiam wszystkich!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

VIP
VIP

Super panowie ┼╝e tu zagl─ůdacie. Jasna sprawa ┼╝e ka┼╝dy ma swoje obowi─ůzki a przyjemno┼Ťci to w dalszym etapie ale jako┼Ť tak dawniej nie by┼éo mniej tych obowi─ůzk├│w a czas by┼é si─Ö spotka─ç, pogada─ç nawet internetowo. Teraz jako┼Ť si─Ö inaczej porobi┼éo ... Tremba - super ┼╝e remontujesz swoje libera - opisuj je albo wrzucaj zdj─Öcia jak b─Ödziesz mia┼é czas i ochot─Ö - potem to mo┼╝e si─Ö przyda─ç r├│wnie┼╝ Tobie :-). Ja staram si─Ö w miar─Ö mo┼╝liwo┼Ťci wrzuca─ç relacj─Ö z naszych rodzinnych wyjazd├│w - nie wiem czy z zesz┼éego roku by┼éy ale je┼Ťli nie o si─Ö spr─Ö┼╝─Ö i postaram si─Ö podrzuci─ç co┼Ť ciekawego aby chocia┼╝ minimalna aktywno┼Ť─ç pojawi┼éa si─Ö na forum :-).

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus
Awatar u┼╝ytkownika

Od czasu do czasu wpadam jak mi si─Ö przypomni i przy okazji jak zauwa┼╝─Ö to usuwam posty generowane przez boty. Sunriver te┼╝ widz─Ö, ┼╝e zagl─ůda raz w roku ale chyba tylko z sentymentu. Takie nasta┼éy czasy, ┼╝e ka┼╝dy jest zagoniony.
Autka pewnie nadal s─ů w u┼╝yciu, aczkolwiek jest ich coraz mniej (ruda je poch┼éania, coraz trudniej o cz─Ö┼Ťci itp). Facebook te┼╝ zrobi┼é swoje i wi─Öcej os├│b chyba tam zadaje techniczne pytania (tak przypuszczam bo do grupy nie do┼é─ůczy┼éem). Odno┼Ťnie forum to w czasach ┼Ťwietno┼Ťci gdzie kr├│lowa┼é Sunriver, Niuftia i kilku innych zaanga┼╝owanych :-) , chyba wi─Ökszo┼Ť─ç problem├│w technicznych zosta┼éa ju┼╝ opisana. W zwi─ůzku z powy┼╝szym przy wzro┼Ťcie "┼Ťwiadomo┼Ťci internetowej" spo┼éecze┼ästwa, pewnie sporo ludzi szuka i znajduje odpowiedzi samodzielnie w bogatych zasobach forum, ni┼╝ jest sk┼éonna powtarza─ç pytania, na kt├│re ju┼╝ od dawna s─ů gotowe odpowiedzi :).
Ja nadal mam Liberko, aczkolwiek podupad┼éo na zdrowiu i wymaga gruntownego remontu (silnik i karoseria). Stoi sobie w gara┼╝u i czeka na lepsze czasy. Mo┼╝e w tym roku uda mi si─Ö ten remoncik przynajmniej zacz─ů─ç. Coraz trudniej te┼╝ jest z dost─Öpno┼Ťci─ů cz─Ö┼Ťci. Jak kupi┼éem uszczelk─Ö pod g┼éowic─Ö to cieszy┼éem si─Ö jak dziecko :).

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

VIP
VIP

xud11 pisze:
... Coraz trudniej te┼╝ jest z dost─Öpno┼Ťci─ů cz─Ö┼Ťci. Jak kupi┼éem uszczelk─Ö pod g┼éowic─Ö to cieszy┼éem si─Ö jak dziecko :).

Mo┼╝e s─ů jakie┼Ť zamienniki ? My┼Ťl─Ö ┼╝e warto inwestowa─ç w te autka bo zaczynaj─ů one by─ç rarytasem i w sumie mo┼╝na je traktowa─ç jako lokat─Ö kapita┼éu - chocia┼╝ w przypadku aut nie jest to proste....

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Młodszy Liberatorus
Młodszy Liberatorus
Awatar u┼╝ytkownika

Podstawowe uszczelki s─ů do zdobycia. Inne cz─Ö┼Ťci - r├│┼╝nie. Ale np. zakupi┼éem nowe wieszaki do t┼éumika przez ASO Rzg├│w - n├│wki z Japonii - troch─Ö drogie - po ok. 100 z┼é sztuka, ale s─ů. Jak si─Ö ma numer katalogowy Subaru to mo┼╝na si─Ö ich odpyta─ç i podadz─ů czy jest to dost─Öpne, w jakiej cenie i na kiedy.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]