Dzisiaj jest 19 pa┼║dziernika 2017, 14:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Forum nie ┼╝yje!
Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Proponuj─Ö weryfikacje towarzystwa bo forum jest martwe. Nikt si─Ö nie odzywa merytorycznie, od d┼éu┼╝szego czasu szukam odpowiedzi na kilka pyta┼ä i cisza. Mo┼╝e wys┼éa─ç zawiadomienia do "cz┼éonk├│w" czy s─ů dalej cz┼éonkami a jak si─Ö nie odezw─ů to skre┼Ťla─ç czy jak, jest nas tu niby sporo ale ┼╝adnego po┼╝ytku z forum nie ma(opr├│cz ju┼╝ istniej─ůcych informacji zagrzebanych w mule pierd├│┼é)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: Forum nie ┼╝yje!
Nowicjusz
Nowicjusz

Najlepiej potwierdzenie skanem dowodu rejestracyjnego z subaru ,oczywi┼Ťcie z wa┼╝nym przegl─ůdem i oc:-)

My┼Ťl─Ö ze i tak mamy super bo s─ů auta gdzie nie da si─Ö znale┼Ť─ç prawie ┼╝adnej informacji poza kilkoma danymi tech i nie istnieje ┼╝adne forum gdzie mo┼╝na by o co┼Ť zapyta─ç- np Nissan Vanette z lat 80-95(podobny do L 300). Na tym forum ludzie rozbierali i sk┼éadali te auta i dysponuj─ů du┼╝a wiedz─ů a nie ka┼╝dy zagl─ůda tu co par─Ö dni...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Kurcze niech zagl─ůdaj─ů chocia┼╝ raz na rok, ale NIECH ZAGL─äDAJ─ä! A skarbnica wiedzy absolutnie zaje...du┼╝a:)A mo┼╝e by─ç skan dowodu bez przegl─ůdu?Bo ja wysiadam...
W┼éa┼Ťnie z takim rozbieraj─ůcym i sk┼éadaj─ůcym chcia┼éem se pogada─ç i akurat nie zagl─ůda.....

Ostatnio zmieniony 27 pa┼║dziernika 2013, 16:51 przez granat, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

O przepraszam, bo ja ostatnio rozbierałem, na dowód daję film :zle poskładany ale jest.

http://www.youtube.com/watch?v=v7ZhvbDuov0

a skan dowodu rej w ka┼╝dej chwili :-)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Dobra ju┼╝ mi nie uciekniesz. Sk─ůd wzi─ů┼ée┼Ť tuleje zawieszenia, prz├│d i ty┼é i gumy stabilizatora?Sk─ůd gumy -poduchy na ram─Ö?Sk─ůd wzi─ů┼ée┼Ť t┼éumik?Na razie tyle.Pilne!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Młodszy Liberatorus
Młodszy Liberatorus
Awatar u┼╝ytkownika

Bez sensu z tym skreslaniem - a jak ktos np. sprzedal Libero i mu sie za rok zachce wrocic to po kiego grzyba mialby sie rejestrowac ponownie? Uwazam, ze to forum jest na tyle male, ze pieciu uzytkownikow na krzyz zostawionych, czy skreslonych, nie robi wrazenia na serwerze.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus
Liberatorus

mo┼╝e liberka si─Ö nie psuj─ů :-P

a tak powa┼╝nie to ja si─Ö troch─Ö nie ogarniam w tym nowym wcieleniu forum jako┼Ť tak ma┼éo przejrzy┼Ťcie
i to mnie zniech─Öca

i dlaczego nie ma v1 w banerze :evil:

126p bo...? zielony !
Baotian bo chłodno
Malibu bo hobby

ładne mam stadko :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

Witaj.Ja rozbiera┼éem wiec nie kupowa┼éem cz─Ö┼Ťci.Mam teraz subaru w beczkach ;-) A co do gumy stabilizatora to moje s─ů w dobrym stanie ,zreszt─ů ta guma ma tak─ů budow─Ö ze mo┼╝na ja, wyci─ů─ç z czego┼Ť podobnego byle wykona─ç te 3mm brzegi aby si─Ö nie wysuwa┼éa.

Z tego co wiem Jarek do siebie kupowa┼é poduchy od czego┼Ť,wiec jego pytaj ale podobnie jak ja ma probnlem z logowaniem po zmianie wygl─ůdu strony ,kt├│ra moim zdaniem jest zdecydowanie gorsza bo b ma┼éo czytelna.

Po posegregowaniu cze┼Ťci nie wszystkie mam gdzie da─ç ,ale znalaz┼éem dla kilku nowe zastosowanie :-D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Zaje, niezła innowacja:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

Witam m├│j nick z poprzedniego forum jare'k . Milcze bo czasu jako┼Ť brak , z Liberkiem walcz─Ö nieustaj─ůco po totalnym remoncie silnika , wymianie ga┼║nika ,alternatora, filtra , ┼Ťwiec ,efekt ten sam :ga┼Ťnie na wolnych obrotach. NIEWYRABIAM! dzi┼Ť rozdebra┼éem na drobne jeden z ga┼║nik├│w ,czyszcz─Ö , przegl─ůdam ,wymieni─Ö jeszcze wszystkie rurki vacum . Jak nie pomo┼╝e no to nie wiem :-( , autko wprawdzie je┼║dzi ale kaprys├│w mam ju┼╝ do┼Ť─ç .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Ja bym zacz─ů┼é od strony filtra, jest przej┼Ťcie przez ram─Ö?Filtr czysty?Dysza "wolnych " obrot├│w czysta?Nie jest rozkalibrowana?Ga┼║nik dobrze wyregulowany?A przepustnica nie jest wyrobiona?Mo┼╝e przepuszcza─ç...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

Przy okazji renowacji puszki filtra powietrza sprawdzi┼éem i wyczy┼Ťci┼éem ca┼éy dolot jest OK , w ga┼║niku kt├│ry rozbieram iglica odpowiedzialna za sk┼éad mieszanki Z┼éamana ! w og├│le jako┼Ť krzywo siedzia┼éa wi─Öc mam obawy ┼╝e rozkalibrowa┼éa otw├│r , najdziwniejsze ┼╝e auto tak je┼║dzi┼éo! kiedy pojecha┼éem na regulacje mechanik od razu stwierdzi┼é ┼╝e nie dzia┼éa , z marszu wymieni┼éem na inny,( mia┼éem drugi w komplecie z gardziel─ů ).Wyregulowa┼é wszystko i przez jaki┼Ť czas by┼éo OK ,teraz zn├│w ┼Ťwiruje , raz ┼Ťmiga a┼╝ mi┼éo , mog─Ö ┼Ťciga─ç si─Ö z BMW, i chwil─Ö p├│┼║niej gubi takt ,ga┼Ťnie .Element ga┼║nika ( ten z iglic─ů ) pewnie b─Öd─Ö musia┼é prze┼éo┼╝y─ç z innego ,(gdyby kto┼Ť go mia┼é ch─Ötnie przygarn─Ö).Puki co czyszcz─Ö i przegl─ůdam reszt─Ö ,posk┼éadam do kupy i zobaczymy co z tego wyniknie. Kurcze lubi─Ö to autko ale cierpliwo┼Ť─ç mi si─Ö ko┼äczy.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nowicjusz
Nowicjusz

No, ale forum trochę ożyło ;-) pozdrawiam wszystkich ,dajcie znać co z waszymi Paskudami.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Ogl─ůdacz
Ogl─ůdacz

Te┼╝ mam nadziej─Ö ┼╝e forum od ┼╝yje,a w.jesienne wieczory czasu jakby wi─Öcej...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Little Wing-jesli chcesz mie─ç co┼Ť fajnego a nie pospolite puszki to cierp, zagryzaj z─Öby i nie daj si─Ö a autko Ci to wynagrodzi, przecie┼╝ wszystkie laski lec─ů na to autko czego jeszcze trzeba?:)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]