Dzisiaj jest 18 grudnia 2017, 03:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Liberatorus ortographus - dyskusja
Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Zapytam inaczej. A kto Ci da┼é prawo zmiany regulaminu??? To mo┼╝e ja tez stwierdze ┼╝e konsultowa┼éem si─Ö i tylko Ty Niufta by┼ées przeciw inni udzielili milcz─ůcej zgody i zmienie regulamin po swojemu. Chcesz co┼Ť zmieni─ç? Ok, zr├│b osobny temat w WIDOCZNYM miejscu i KA┼╗DY (!!!) cz┼éonek forum bedzie musia┼é oddac g┼éos na TAK lub NIE, jesli znaczna wi─Ökszo┼Ť─ç b─Ödzie za twoim pomys┼éem, wtedy zmiany regulaminu b─Öd─ů w miare prawnie a dyrdyma┼éy w stylu"milcz─ůca zgoda" mo┼╝esz opowiadac w domu dzieciom. Zastan├│w si─Ö troch─Ö dok─ůd to zmierza? Uwa┼╝am ┼╝e przeginasz zamieniaj─ůc forum we w┼éasny folwark, tym bardziej ┼╝e nie wszyscy czytaja ten temat, a niekt├│rzy nie zagl─ůdaj─ů tu od dawna wi─Öc nie mog─ů si─Ö wypowiedzie─ç. Czy zalezy Ci na rozwaleniu forum, i urz─ůdzeniu k├│┼éka wzajemnej adoracji? I has┼éa w stylu-jak Ci sie nie podoba to wypad- tez m├│g┼éby┼Ť zachowa─ç dla siebie, albo dla koleg├│w spod budki z piwem. Jesli mamy stanowi─ç ciekaw─ů grup─Ö maniak├│w jakiego┼Ť dziwacznego sprz─Öta jakim jest Libero to zamiast sie k┼éucic i wzajemnie oskar┼╝a─ç powinni┼Ťmy si─Ö chyba wspiera─ç. Nie wyobra┼╝am sobie takiej sytuacji, ┼╝e dochodzi gdzies do spotkania forumowicz├│w przy piwie i najpierw za┼éatwiamy wzajemne porachunki, zakopujemy trupy i dopiero rozpalamy grylla. Normalnie granda polanda, gdzie dw├│ch polak├│w tam trzy zdania i ka┼╝dy chce rz─ůdzic. Proponuje dac sobie na wstrzymanie i zrobi─ç tak jak zaproponowa┼éem poprzednio.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Moderator
Moderator
Awatar u┼╝ytkownika

SKOŃCZCIE JUŻ!
Ka┼╝dy ma swoj─ů racj─Ö i nie odpu┼Ťci, wi─Öc dajcie sobie spok├│j bo to i tak do niczego nie prowadzi.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Junior Admin
Junior Admin
Awatar u┼╝ytkownika

Maus, zupełnie niepotrzebnie krzyczysz. Najwyraźniej jest problem i nie widzę powodu by zamiatać go pod dywan.

Granacie, pozwol─Ö sobie cz─Ö┼Ť─ç Twoich pyta┼ä potraktowa─ç jako retoryczne, bowiem odpowiedzi na nie ju┼╝ wcze┼Ťniej udzieli┼éem i nie zamierzam si─Ö powtarza─ç. W kwestii milcz─ůcej zgody ponownie nie mog─Ö si─Ö zgodzi─ç z Twoj─ů konstatacj─ů, gdy┼╝ nie jest to m├│j wymys┼é lecz zwrot zaczerpni─Öty z Kodeksu Cywilnego.

Twoja propozycja zmuszenia wszystkich forumowicz├│w do g┼éosowania w tej sprawie stoi w jawnej sprzeczno┼Ťci z wolno┼Ťci─ů osobist─ů, kt├│rej tu rzekomo bronisz z i┼Ťcie rejtanowsk─ů zapalczywo┼Ťci─ů. Tego robi─ç nie b─Ödziemy.

Dyskusja nasza odbywa si─Ö w og├│lnie dost─Öpnym dziale "REGULAMIN", nie umiem znale┼║─ç lepszego dla mniej miejsca.

Widz─Ö, ┼╝e starasz si─Ö pisa─ç po polsku. Naprawd─Ö doceniam Twoje post─Öpy w tej kwestii. Oby tak dalej:!:

1. Mam, bo mie─ç chc─Ö!
2. Ci─ůgle ni mom chenci do roboty!
3. Jak mam czas to le┼╝─Ö i odpoczywam, jak nie mam czasu to tylko le┼╝─Ö!
4. Z optymizmu już się wyleczyłem, z głupoty niestety jeszcze nie!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Pisownia
VIP
VIP

Mo┼╝e zamiast tej "dyskusji" forumowicze zmienili by ustawienie czcionek w swoich systemach
np. z Tahome(brak polskich znak├│w)
- na Arial Unicode lub Time New Roman.
By─ç mo┼╝e wtedy "dyskutowane problemy znikn─ů".

Profi

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Aha, czyli masz w┼éadz─Ö i nie zamierzasz sie z ni─ů dzieli─ç z nikim, a jak sie komus nie podoba to niech spier...z twojego folwarku, dobrze zrozumia┼éem Niufta? teraz jest przynajmniej jasne.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Chcia┼é bym g┼éo┼Ťno zaprzeczy─ç i┼╝ udzieli┼éem milcz─ůcej zgody .
Na innych forach na kt├│rych goszcze powa┼╝ne zmiany ustala si─Ö wi─Ökrzo┼Ťciowo .
Gdy nast─Öpuj─ů zmiany w regulaminie i dochodzi do powa┼╝nych dyskusji dotycz─ůcych dzia┼éania forum dostaje powiadomienia mailem.
Nie widziałem takiego maila na swojej poczcie.
Może przeoczyłem.
Tymniemniej ostatnimi czasy nie mia┼éem czasu tu zagl─ůda─ç i stwierdzenie ┼╝e w ten spos├│b da┼éem cich─ů zgod─Ö jest jawnym nadu┼╝yciem.
Na forum wchodz─Ö po konkretne informacje jak i po to aby w mi┼éej atmoswerze porozmawia─ç o przyjemno┼Ťciach i nie tylko zwi─ůzanymi z naszymi ukochanymi wozide┼ékami
Stanowczo nie przychodzę tu po lekcje ortografi czy funkcji zdań...
Zrobi┼éem b┼é─ůd ?
Sory nie s─ůdz─Ö abym kogo┼Ť tym urazi┼é
Tym niemniej wol─Ö aby ludzie si─Ö swobodnie wypowiadali a nie ┼Ťl─Öczeli w strachu sprawdzaj─ůc co napisali bo dostan─ů ostrze┼╝enie.
Ja pisz─Ö swobodnie i nie mam zamiaru ogranicza─ç swojego czasu kt├│rego mam bardzo niewiele na korekty.
Panowie zdaje si─Ö ┼╝e przyszli┼Ťmy tu w innym celu ni┼╝ skakanie sobie do garde┼é i pokazywanie kto wy┼╝ej siusia.
Je┼Ťli w dalszym ci─ůgu ┼╝enada tego typu b─Ödzie si─Ö utrzymywa─ç to niestety ale chyba opuszcz─Ö t─ů gromad─Ö.
W ┼╝yciu jest wystarczaj─ůco du┼╝o stresu aby zajmowa─ç sobie czas kolejnymi...
Prosz─Ö was
Ogarnijcie sie
i przestańcie się kłucić krury z żółwi ninja jest najfajniejszy bo wszyscy lubimy turtlesy

Niufita milcz─ůca zgoda dotyczy zagadnie┼ä przedsi─Öbiorczych a nie forum tematycznych .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Brawo. Aaale Niufta wie lepiej;P

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Moderator
Moderator

koko pisze:
Chcia┼é bym g┼éo┼Ťno zaprzeczy─ç i┼╝ udzieli┼éem milcz─ůcej zgody .
Na innych forach na kt├│rych goszcze powa┼╝ne zmiany ustala si─Ö wi─Ökrzo┼Ťciowo .
Gdy nast─Öpuj─ů zmiany w regulaminie i dochodzi do powa┼╝nych dyskusji dotycz─ůcych dzia┼éania forum dostaje powiadomienia mailem.
Nie widziałem takiego maila na swojej poczcie.
Może przeoczyłem.
Tymniemniej ostatnimi czasy nie mia┼éem czasu tu zagl─ůda─ç i stwierdzenie ┼╝e w ten spos├│b da┼éem cich─ů zgod─Ö jest jawnym nadu┼╝yciem.
Na forum wchodz─Ö po konkretne informacje jak i po to aby w mi┼éej atmoswerze porozmawia─ç o przyjemno┼Ťciach i nie tylko zwi─ůzanymi z naszymi ukochanymi wozide┼ékami
Stanowczo nie przychodzę tu po lekcje ortografi czy funkcji zdań...
Zrobi┼éem b┼é─ůd ?
Sory nie s─ůdz─Ö abym kogo┼Ť tym urazi┼é
Tym niemniej wol─Ö aby ludzie si─Ö swobodnie wypowiadali a nie ┼Ťl─Öczeli w strachu sprawdzaj─ůc co napisali bo dostan─ů ostrze┼╝enie.
Ja pisz─Ö swobodnie i nie mam zamiaru ogranicza─ç swojego czasu kt├│rego mam bardzo niewiele na korekty.
Panowie zdaje si─Ö ┼╝e przyszli┼Ťmy tu w innym celu ni┼╝ skakanie sobie do garde┼é i pokazywanie kto wy┼╝ej siusia.
Je┼Ťli w dalszym ci─ůgu ┼╝enada tego typu b─Ödzie si─Ö utrzymywa─ç to niestety ale chyba opuszcz─Ö t─ů gromad─Ö.
W ┼╝yciu jest wystarczaj─ůco du┼╝o stresu aby zajmowa─ç sobie czas kolejnymi...
Prosz─Ö was
Ogarnijcie sie
i przestańcie się kłucić krury z żółwi ninja jest najfajniejszy bo wszyscy lubimy turtlesy

Niufita milcz─ůca zgoda dotyczy zagadnie┼ä przedsi─Öbiorczych a nie forum tematycznych .

Profi: racja, proste i skuteczne. Ale trzeba chcie─ç.

Koko: zgodzi┼ébym si─Ö z Tob─ů, gdyby nie drobny fakt. Ot├│┼╝ "okienko", w kt├│rym wpisujemy wiadomo┼Ťci ka┼╝dy b┼é─ůd podkre┼Ťla na czerwono. Wystarczy wi─Öc zerkn─ů─ç i poprawi─ç liter├│wk─Ö czy ortografa. Oczywi┼Ťcie drobne wpadki zdarzaj─ů si─Ö ka┼╝demu i nikt za to ostrze┼╝e┼ä nie dostaje. Ale pisanie w spos├│b zrozumia┼éy jest oznak─ů szacunku dla odbiorc├│w. Czy koniecznie musimy ulega─ç dzisiejszej modzie "esemesyzacji" j─Özyka? Nie wspominaj─ůc ju┼╝ o tym, ┼╝e niekt├│rych wpis├│w zwyczjnie nie spos├│b zrozumie─ç.
A tu masz to, co automat podkre┼Ťli┼é mi w Twoim po┼Ťcie: k┼éuci─ç krury sie goszcze wi─Ökrzo┼Ťciowo Tymniemniej atmoswerze wozide┼ékami ortografi Sory turtlesy [quote Niufita [/quote]. Wystarczy┼éo odsia─ç ziarno od plew i poprawi─ç 9 s┼é├│w. To taka fatyga? Dla mnie to w┼éa┼Ťnie jest, ┼╝e u┼╝yj─Ö Twojego okre┼Ťlenia, ┼╝enada.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Junior Admin
Junior Admin
Awatar u┼╝ytkownika

Koko, a s┼éysza┼ée┼Ť mo┼╝e o tym, ┼╝e nieobecni nie maj─ů racji :?:

Faktycznie mog┼éem wys┼éa─ç do wszystkich zarejestrowanych na naszym forum u┼╝ytkownik├│w (a jest ich prawie 500) post z informacj─ů o propozycji zmiany regulaminu. Ile jednak musia┼ébym czeka─ç aby cho─ç niewielka cz─Ö┼Ť─ç odpowiedzia┼éa i ile powinno nap┼éyn─ů─ç odpowiedzi by referendum uzna─ç za wi─ů┼╝─ůce :?: I powiedz mi koko jak─ů wi─Ökszo┼Ť─ç masz na my┼Ťli :?: Je┼╝eli wed┼éug Ciebie regulamin mo┼╝e zosta─ç zmieniony tylko przy poparciu 50% user├│w + 1 to w┼éa┼Ťnie Ty zabijasz nasze forum. Takiej frekwencji nigdy nie b─Ödzie. Ogonkowi skryto┼╝ercy zawsze b─Öd─ů mogli postawi─ç zarzut, ┼╝e zgod─Ö wyrazi┼éa zbyt ma┼éa liczba uprawnionych. Mi to pachnie defetyzmem. Nadto ┼Ťmiem twierdzi─ç, i┼╝ nie zmieni┼éoby to w istotny spos├│b sytuacji i a straciliby┼Ťmy kolejne miesi─ůce.

Koko i granat nie chc─ů traci─ç swojego czasu na -w ich mniemaniu niepotrzebne - pisanie po polsku i formu┼éowanie my┼Ťli w spos├│b zrozumia┼éy dla pozosta┼éych. Oznacza to - moim zdaniem - i┼╝ macie panowie w dupie reszt─Ö uczestnik├│w tego forum i nie obchodzi Was, ┼╝e musimy traci─ç nasz - nie mniej cenny od Waszego - czas na mozolne przebijanie si─Ö przez ten be┼ékot w poszukiwaniu sedna wypowiedzi.
Niestety zauwa┼╝am od pewnego czasu niepokoj─ůce rozlu┼║nienie obyczaj├│w w naszych szeregach, kt├│re d┼éu┼╝ej tolerowane przez administracj─Ö w szybkim tempie doprowadzi do "zakasztanienia" forum. Ucierpi na tym jego "u┼╝yteczno┼Ť─ç" a w szczeg├│lno┼Ťci skuteczno┼Ť─ç poszukiwania potrzebnej informacji. O dodatkowej pracy, kt├│r─ů b─Öd─ů musieli wykona─ç funkcyjni, nawet nie wspominam, bo to r├│wnie┼╝ wisi Wam kalafiorem. :evil: Ja nie mam zamiaru pozwoli─ç na dryfowanie naszego stateczku w kierunku standard├│w wyznaczanych przez rajdy i pochodne fora, kt├│re s─ů klasycznym przyk┼éadem zasady "┼éy┼╝ka miodu w beczce g├│wna" :!: Je┼╝eli zostan─Ö za to nazwany despot─ů to trudno, jako┼Ť przebolej─Ö.

Jako najwy┼╝szy rang─ů user tego forum mog─Ö wi─Öcej od innych i zamierzam z danej mi w┼éadzy korzysta─ç nawet jak to si─Ö komu┼Ť nie spodoba. Poczuwam si─Ö do odpowiedzialno┼Ťci za liberatorowe podw├│rko wi─Öc b─Öd─Ö broni┼é ┼éadu i porz─ůdku nawet za cen─Ö utraty kilku duszyczek.

I na koniec jeszcze jedna sprawa. Mia┼éem zrobi─ç to ju┼╝ wcze┼Ťniej ale nie chcia┼éem dolewa─ç oliwy do ognia. By─ç mo┼╝e panuj─ůce upa┼éy rozpu┼Ťci┼éy nieco moje pok┼éady empatii. Zamiast trwoni─ç energi─Ö i czas na t─ů po┼╝al si─Ö Bo┼╝e dysput─Ö, napiszcie panowie dla odmiany co┼Ť sensownego i po┼╝ytecznego. Co┼Ť co inni u┼╝ytkownicy uznaj─ů za warto┼Ťciowe i nagrodz─ů klikaj─ůc w przycisk "pom├│g┼é". Jest wielka szansa, ┼╝e wtedy Wasz g┼éos b─Ödzie na g├│rze znacznie lepiej s┼éyszalny :!:

1. Mam, bo mie─ç chc─Ö!
2. Ci─ůgle ni mom chenci do roboty!
3. Jak mam czas to le┼╝─Ö i odpoczywam, jak nie mam czasu to tylko le┼╝─Ö!
4. Z optymizmu już się wyleczyłem, z głupoty niestety jeszcze nie!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus
Awatar u┼╝ytkownika

Jako skromny uczestnik tego forum w pe┼éni popieram Twoj─ů argumentacj─Ö Niuftia. Goszcz─Ö na czterech r├│┼╝nych forach motoryzacyjnych i na ka┼╝dym z nich do┼Ť─ç mocno zwraca si─Ö uwag─Ö na pisanie zgodnie z zasadami ortografii. Nie jestem or┼éem w tej dziedzinie ale u┼╝ywaj─ůc odpowiednich narz─Ödzi mo┼╝na przy odrobinie ch─Öci pisa─ç praktycznie bez b┼é─Öd├│w, braku ogonk├│w, liter├│wek itp. Za brak przecinka nikt nikogo ┼Ťciga┼é nie b─Ödzie. A zas┼éanianie si─Ö dysleksj─ů, brakiem czasu, chi┼äsk─ů klawiatur─ů wg mnie jest czystym permanentnym objawem lenistwa. S─ů fora na kt├│rych nikt niczego nie przestrzega i nie pilnuje. Ja osobi┼Ťcie po zm─Öczeniu kilku post├│w odpuszczam, bo nie chce mi si─Ö zastanawia─ç i t┼éumaczy─ç co autor mia┼é na my┼Ťli. Szanuj─ůc za┼éo┼╝ycieli i uczestnik├│w takiego forum nie zwracam im na to uwagi ani nie mam zamiaru zmienia─ç panuj─ůcych tam zasad. Opuszczam takie forum i nikt za mn─ů p┼éaka┼é nie b─Ödzie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

VIP
VIP

Uff - przebrn─ů┼éem w ko┼äcu przez te wszystkie g┼éosy w dyskusji przeczyta┼éem uwa┼╝nie (chyba pierwszy raz :) ) REGULAMIN i jedyn─ů zmian─Ö jak─ů znalaz┼éem to poni┼╝szy wpis:

"
II. U┼╝ytkownik zobowi─ůzany jest dba─ç o porz─ůdek na forum; w tym celu nale┼╝y:
....
....
12. Tre┼Ť─ç zamieszczanych post├│w formu┼éowa─ç w spos├│b zgodny z zasadami pisowni obowi─ůzuj─ůcymi w j─Özyku polskim (zasada nie obowi─ůzuje w przypadku pos┼éugiwania si─Ö innymi j─Özykami nowo┼╝ytnymi). "

Powiem od siebie, ┼╝e tak naprawd─Ö pierwszy raz zapozna┼éem si─Ö z tym regulaminem ale pomimo braku znajomo┼Ťci tych prawide┼é nigdy ┼╝adnego bana/ ostrze┼╝enia czy usuni─Öcia postu nie dane by┼éo mi zaliczy─ç :-). Za to du┼╝o (bardzo du┼╝o) otrzyma┼éem pomocy technicznych i spotka┼éem si─Ö z du┼╝─ů ┼╝yczliwo┼Ťci─ů i sympati─ů od innych forumowicz├│w. Powy┼╝szy zapis wed┼éug mnie nie zmienia kompletnie nic i nie ogranicza (tak obecnie bardzo lubianego i nadu┼╝ywanego sformu┼éowania) wolno┼Ťci osobistej a jedynie u┼Ťci┼Ťla pewne zasady, kt├│re i tak powinny by─ç stosowane je┼Ťli szanujemy (opr├│cz siebie) r├│wnie┼╝ ludzi, kt├│rzy nasze posty b─Öd─ů czyta─ç. Je┼Ťli mamy to gdzie┼Ť "bo moja racja jest bardziej mojsza", to gdzie tu ma miejsce wolno┼Ť─ç drugiego forumowicza do zrozumienia tekstu, kt├│ry kto┼Ť w swojej wolno┼Ťci napisa┼é w spos├│b nonszalancki na szybko i bez empatii do drugiego cz┼éowieka/forumowicza?
Druga kwestia to milcz─ůce przyzwolenie forumowicz├│w na zmiany w regulaminie, kt├│rzy rzadko tu bywaj─ů a ja r├│wnie┼╝ niestety musz─Ö zaliczy─ç si─Ö do tej kategorii: uwa┼╝am ┼╝e je┼Ťli kto┼Ť tu rzadko przebywa to r├│wnie┼╝ mo┼╝na za┼éo┼╝y─ç, ┼╝e ma┼éo lub wr─Öcz w og├│le nie specjalnie go interesuj─ů poruszane tu sprawy zwi─ůzane z regulaminami itp i je┼Ťli nagle taka osoba o┼╝ywia si─Ö na dany w─ůtek (tak jak np ja w tym po┼Ťcie ;) ) to powinna mie─ç na wzgl─Ödzie co i ile wnios┼éa do takiego forum ┼╝e uprawnia j─ů to do naskakiwania na ludzi, kt├│rzy prowadz─ů to forum i troszcz─ů si─Ö o nie non stop. Ja wstydzi┼ébym si─Ö oskar┼╝a─ç tych wszystkich, kt├│rzy utrzymuj─ů to forum i dbaj─ů o nie od d┼éu┼╝szego czasu o to ┼╝e zmieniaj─ů co┼Ť bez mojej wiedzy. Gdybym faktycznie cz─Östo bywa┼é na forum to pewnie taka zmiana by┼éaby do┼Ť─ç szybko przeze mnie zauwa┼╝ona i je┼Ťli si─Ö z ni─ů zgadzam to nie ma problemu. Je┼Ťli w jakikolwiek spos├│b czuj─Ö si─Ö ┼║le przez taki zapis to musz─Ö rozwa┼╝y─ç czy pozostanie na tym forum jest dla mnie wa┼╝niejsze czy jednak ju┼╝ nie i wtedy albo zostaj─ů i si─Ö dostosowuj─Ö albo odchodz─Ö i zapominam o forum. To troch─Ö tak jak z zaproszeniem na przyj─Öcie: przychodz─ůc na nie godz─Ö si─Ö na regu┼éy panuj─ůce w danym domu a nie wykrzykuj─Ö o swojej wolno┼Ťci i dostosowaniu tych regu┼é pod moje widzimisi─Ö.

W moim mniemaniu ten dodatkowy zapis to jest taka pierd├│┼éka, o kt├│r─ů nie warto w og├│le kruszy─ç kopii - naprawd─Ö s─ů ciekawsze i milsze tematy do dyskusji na tym forum :-)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus
Liberatorus

amen

126p bo...? zielony !
Baotian bo chłodno
Malibu bo hobby

ładne mam stadko :)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Niufta ┼╝─ůdam przeprosin za te s┼éowa-"...Koko i granat nie chc─ů traci─ç swojego czasu na -w ich mniemaniu niepotrzebne - pisanie po polsku i formu┼éowanie my┼Ťli w spos├│b zrozumia┼éy dla pozosta┼éych. Oznacza to - moim zdaniem - i┼╝ macie panowie w dupie reszt─Ö uczestnik├│w tego forum i nie obchodzi Was, ┼╝e musimy traci─ç nasz - nie mniej cenny od Waszego - czas na mozolne przebijanie si─Ö przez ten be┼ékot w poszukiwaniu sedna wypowiedzi. ..."
Jak zwykle wiesz wszystko lepiej, jeste┼Ť najm─ůdrzejszy i najlepszy nauczyciel polskiego, skoro jednak nie potrafisz czyta─ç ze zrozumieniem to przypomn─Ö niekt├│re w┼éasne teksty mo┼╝e b─Ödzie Ci ┼éatwiej:
1)"... a ogonki rzecz wa┼╝na , postawmy na plan drugi..."
2)"...my┼Ťl─Ö ┼╝e funkcja stra┼╝nika gramatyki jest wa┼╝na, wiem po sobie czasem pisze skr├│ty my┼Ťlowe i wychodz─ů jakie┼Ť dyrdyma┼éy, wi─Öc trzeba to naprostowa─ç..."
Poza tym chcia┼ébym ┼╝ebys przytoczy┼é jakie┼Ť moje texty przez kt├│re musisz si─Ö przebija─ç w celu znalezienia sedna, prosz─Ö???
Znowu okazuje sie ┼╝e forum to prywatny folwark Niufty.
A z takimi gadkami ┼╝e "dyslektycy to zwyk┼ée lenie " to ja bym si─Ö powstrzyma┼é, bo sie kolego zagalopowa┼ée┼Ť.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus
Awatar u┼╝ytkownika

Cytuj:
A z takimi gadkami ┼╝e "dyslektycy to zwyk┼ée lenie " to ja bym si─Ö powstrzyma┼é, bo sie kolego zagalopowa┼ée┼Ť.

W takim razie obrazi┼éem te┼╝ wszystkich cierpi─ůcych na brak czasu i posiadaj─ůcych chi┼äskie klawiatury. Panie i Panowie PRZEPRASZAM bo si─Ö zagalopowa┼éem :mrgreen:
A tak na poważnie to czytaj kolego ze zrozumieniem bo napisałem:
Cytuj:
... u┼╝ywaj─ůc odpowiednich narz─Ödzi mo┼╝na przy odrobinie ch─Öci pisa─ç praktycznie bez b┼é─Öd├│w, braku ogonk├│w, liter├│wek itp ... A zas┼éanianie si─Ö dysleksj─ů, brakiem czasu, chi┼äsk─ů klawiatur─ů wg mnie jest czystym permanentnym objawem lenistwa.

Jednoznacznie z tego wynika, ┼╝e leniem jest ten komu nie chce si─Ö poprawi─ç swoich byk├│w za pomoc─ů og├│lnie dost─Öpnych i popularnych narz─Ödzi niezale┼╝nie od tego kim jest i jak─ů ma "chorob─Ö". Wystarczy raz zainstalowa─ç darmowe oprogramowanie i w/w problem zostanie rozwi─ůzany na zawsze.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Moderator
Moderator

granat pisze:
Niufta ┼╝─ůdam przeprosin za te s┼éowa-"...Koko i granat nie chc─ů traci─ç swojego czasu na -w ich mniemaniu niepotrzebne - pisanie po polsku i formu┼éowanie my┼Ťli w spos├│b zrozumia┼éy dla pozosta┼éych. Oznacza to - moim zdaniem - i┼╝ macie panowie w dupie reszt─Ö uczestnik├│w tego forum i nie obchodzi Was, ┼╝e musimy traci─ç nasz - nie mniej cenny od Waszego - czas na mozolne przebijanie si─Ö przez ten be┼ékot w poszukiwaniu sedna wypowiedzi. ..."
Jak zwykle wiesz wszystko lepiej, jeste┼Ť najm─ůdrzejszy i najlepszy nauczyciel polskiego, skoro jednak nie potrafisz czyta─ç ze zrozumieniem to przypomn─Ö niekt├│re w┼éasne teksty mo┼╝e b─Ödzie Ci ┼éatwiej:
1)"... a ogonki rzecz wa┼╝na , postawmy na plan drugi..."
2)"...my┼Ťl─Ö ┼╝e funkcja stra┼╝nika gramatyki jest wa┼╝na, wiem po sobie czasem pisze skr├│ty my┼Ťlowe i wychodz─ů jakie┼Ť dyrdyma┼éy, wi─Öc trzeba to naprostowa─ç..."
Poza tym chcia┼ébym ┼╝ebys przytoczy┼é jakie┼Ť moje texty przez kt├│re musisz si─Ö przebija─ç w celu znalezienia sedna, prosz─Ö???
Znowu okazuje sie ┼╝e forum to prywatny folwark Niufty.

Wiesz co, Granat? M─Öczysz.
Chcesz pisać - pisz po polsku. Nie chcesz - to czytaj. Albo zmień piaskownicę.
Ostatnio tylko Twoje fermenty psuj─ů fachowo┼Ť─ç forum, o kt├│r─ů rzekomo tak zabiegasz.

P.S. Niuftia już zwracał Ci uwagę, że jego nick to NIUFTIA i odmienia się Niuftii. Jak widać - nawet to masz w nosie...

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]