Dzisiaj jest 17 pa┼║dziernika 2017, 11:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Liberatorus ortographus - dyskusja
Liberatorus Maximus
Liberatorus Maximus

Akurat nie:P lepiej przeczytaj co pisze ZE ZROZUMIENIEM(to ostatnio modne s┼éowo)moje protesty ograniczaja sie do jakiegos absurdalnego linczowania za ortografie, samowolnego zmieniania regulaminu, obawiam sie ze pewnego dnia oka┼╝e sie ze na forum mog─ů byc tylko biali i w dodatku ze ┼Ťwiadectwem aryjsko┼Ťci bo "ktos" dla w┼éasnego widzimisie zmieni┼é regulamin. Dalej domagam sie przeprosin, Chodzi o zasad─Ö, nikt nie bedzie robi┼é ze mnie tego kim nie jestem. Poza tym proponuje troche obni┼╝yc ton dyskusji, bo widz─Ö ┼╝e je┼Ťli ktos mysli inaczej to zaraz "mo┼╝e opu┼Ťcic piaskownic─Ö". Mo┼╝e lepiej w nia po prostu nie sika─ç z┼éosliwie co?A przy okazji, mo┼╝e warto zaj─ůc sie tym co wa┼╝ne na forum? Bo jak na razie do bicia piany jest mase chetnych a do pomocy nikogo, prosi┼éem o pomoc w ustaleniu co by┼éo na ramie nie ma m─ůdrych, za to do wyzucania i pokazywania swojego ego, ca┼éa masa, czas odwr├│cic proporcje.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]